12. 06. 2024 / 10:04

Innsbrucká univerzita (partner UP v síti Aurora) zve akademiky na týdenní mezioborové setkání. Během něj budete pracovat na projektech, díky nimž si vylepšíte komunikační a prezentační dovednosti a poznáte kolegy z ostatních univerzit Aurory, jimž budete moci představit svůj výzkum. Setkání je koncipováno formou BIP (Blended Intensive Programme) – fyzickému setkání v Innsbrucku (20.–25. října) předchází krátký online meeting 25. září.

Proč se na program přihlásit?

• Získáte nové kontakty na univerzitách Aurory a potenciální spolupracovníky pro váš výzkum
  • Dozvíte se novinky od vědců z jiných oborů
  • Představíte svůj výzkum ostatním
  • Naučíte se nové komunikační a prezentační dovednosti, které využijete při výuce i popularizaci vědy
  • Vyzkoušíte si vzájemné učení (peer learning) s ostatními účastníky
  • Dostanete zpětnou vazbu a podněty od studentů, kteří budou paralelně absolvovat BIP pro mladé vědce

Více informací včetně podrobného rozvrhu setkání naleznete na webu Innsbrucké univerzity. Přihlásit se můžete do 3. července. K financování mobility lze využít finance z programu Erasmus – za předpokladu, že jste si o ně zažádali (informovali jsme např. v Newsletteru UP 7. února), prošli výběrovým řízením a máte platnou nominaci. V případě dotazů se můžete obrátit na Markétu Šemberovou (marketa.semberova@upol.cz) z kanceláře Aurory na UP.