24. 07. 2024 / 09:54

Díky členství UP v síti Aurora máte možnost zapsat si také online předměty z dalších evropských univerzit. Islandská univerzita aktuálně nabízí trojici předmětů, deadline pro registraci je 5. srpna.

Aktuálně si můžete pod jednotlivými odkazy prohlédnout anotace i rozvrh tří online předmětů:

📝 Více informací najdete pod odkazy a také v tomto PDF.

Open Aurora Courses 2024-25

Za splnění předmětů můžete obdržet kredity (ETCS). Pro informaci o tom, zda vám mohou být uznány do studijního plánu, kontaktujte koordinátora mobilit (Erasmus apod.) na vaší katedře.

Univerzitní síť Aurora sdružuje 9 evropských univerzit včetně UP, které dohromady mají přes 260 000 studentů. Společně chtějí posunout evropské vysoké školství dál a fungovat jako jeden velký kampus, v němž je jednoduše možné studovat předměty na různých univerzitách, sdílet výzkumné a výukové materiály, jezdit na výměnné pobyty nebo využívat nabídku hybridních a online kurzů. Kladou velký důraz na současné globální výzvy a problémy, jakými jsou udržitelný rozvoj, kulturní diverzita nebo digitalizace.